Понедельник, 01.03.2021, 18:57
Приветствую Вас Гость | RSS

ГІМНАЗІЯ ЗІ СТРУКТУРНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ №42

Меню сайта
Форма входа

Виховна робота

Організація виховної роботи в школі 

Головна мета сучасної освіти та виховання – створити умови для особистісного розвитку і творчої самореалізації кожного громадянина України, формувати покоління, здатне навчатися впродовж життя, створювати й розвивати цінності громадянського суспільства; сприяти консолідації української нації, інтеграції України в європейський і світовий простір як конкурентоспроможної держави. Сучасне виховання має відігравати випереджувальну роль у розбудові соборної, демократичної України, у якій вільно та дружно житимуть люди усіх національностей, різних релігійних переконань та політичних поглядів. Воно має базуватися на кращих здобутках національної культури, вітчизняної та народної педагогіки, новітнього педагогічного досвіду, сприяти припиненню соціальної деградації, стимулювати самоорганізацію та особисту відповідальність кожної людини, бути гарантом миру і злагоди в суспільстві, вчити покоління, що зростає, розбудовувати демократичну державу. Ця стратегічна ідея зазначена у законодавчих та нормативно- правових документах української освіти нового покоління. Ураховуючи особливості 2015/16 навчального року, суспільно-політичні умови, в яких перебуває наша держава, виховання свідомих громадян своєї країни, формування у них почуття національної гідності та патріотизму, відповідальності за майбутнє України, ознайомлення з прикладами відданого служіння своєму народу набуває першочергового значення для кожного педагога. Звертаємо увагу, що в Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки визначено завдання – виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі, зміцнення країни, активної громадянської позиції тощо. Тому, патріотичне виховання має наскрізно пронизувати весь навчально-виховний процес, органічно поєднувати національне,  громадянське, моральне, родинно-сімейне виховання, сприяти формування у дітей та їх батьків національних та загальнолюдських цінностей (Лист МОН України від 27.11.2014р. № 1/9-61). Відповідно, потрібні нові шляхи і підходи до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості. При цьому варто врахувати, що Україна має величну та древню історію, досвід державотворення на різних етапах її розвитку, потужний інтелектуальний потенціал. 

                   

Звіт з виховної роботи школи в 2016-2017 н.р.

Аналіз виховної роботи в 2015-2016 н.р.

    

 

СТОП БУЛІНГ

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) у закладі освіти 

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) у закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу

План заходів щодо протидії булінгу, правопорушень, жорстокої поведінки, безпеки дітей в інформаційному просторі проведені та заплановані на 2018-2019 н. р.

 

Block title
Block content
Опитування
Оцените мой сайт
Всего ответов: 340
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Рекомендуємо
Національна дитяча лінія
Національна дитяча лінія
«  Март 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Copyright MyCorp © 2021
Сделать бесплатный сайт с uCoz